עמוד ראשי
 אודות DELMA
 מערכות הפעלה לשערים נגררים
 מערכות הפעלה לשערי כנף
 דלתות מתרוממות מפרקיות
  (sectional)
 דלתות מתרוממות ביחידה אחת
 מערכות הפעלה לתריסים נגללים
 מחסומים
 פיקוד
 רכיבים ואביזרים נוספים
 צור קשר
 מעבר לאתר א. איזנר תעשיות
  בע"מ

אודות DELMA

את חברת DELMA אין צורך להציג. מאות אלפי צרכנים ברחבי העולם מעידים, כי DELMA היא מהחברות המובילות בעולם בתחום השערים החשמליים.
מעמדה המוביל של DELMA מבוסס על מסורת ארוכה בתחום השערים החשמליים, חדשנות וצמיחה בלתי פוסקת.
סוד ההצלחה של DELMA טמון ביסוד מרכזי אחד: מחקר מתמיד ובלתי מתפשר אחר "איכות".
הצוות הנפלא של עובדי DELMA מאתגר את עצמו ואת שוק השערים החשמליים ללא הפסקה, כדי להבטיח את הטוב ביותר ללקוחותינו.
חברת DELMA מציעה ללקוחותיה קו רחב של מוצרי אוטומציה, מנועים ומערכות פיקוד לשערים חשמליים. מוצרינו מתוכננים כדי לתת את התמורה הטובה ביותר בעת הנעה של כל סוג של דלת או שער.
DELMA מעניקה ללקוחותיה פתרון מלא בתחום השערים החשמליים. מוצרי DELMA כוללים גם קו רחב ואיכותי של רכיבים ואביזרים נלווים הנחוצים לפעולה מיטבית של הדלתות והשערים של לקוחותיה. בין מוצרים אלה מצויים רכיבי אבטחה ופיקוד מגוונים לשערים חשמליים.
מוצרי DELMA האיכותיים פועלים בכל תנאי אקלים; הן בקור של הפסגות האלפיניות המושלגות והן בחום המדברי במדינות המזרח התיכון ואפריקה.
העמידות והאיכות של מוצרי DELMA הן פועל יוצא של התחכום, התכנון המדוקדק והחומרים המצוינים המושקעים בכל אחד ואחד ממוצרי DELMA טרם שהוא יוצא ממפעלנו ונמסר ללקוח.
מדיניות השיווק העולמית של DELMA, הכוללת פיקוח הדוק ובקרה מתמדת על טיב השירות הניתן ללקוחותיה, מבטיחה, כי בכל מקום בעולם בו נמכר מוצר של DELMA, החברה המקומית המשווקת את מוצרינו באותו מקום תהא חברה מובילה בתחום השערים החשמליים ומחויבת לסטנדרטים הגבוהים של מקצועיות, שירות ואיכות אשר DELMA מבטיחה ללקוחותיה.

אודות חברת א. איזנר תעשיות בע"מ
חברת א. איזנר תעשיות היא הנציגה הבלעדית של DELMA בישראל. חברת א. איזנר תעשיות היא חברה מובילה בתחום השערים החשמליים בישראל. החברה מתמחה בכל פן הקשור לשערים ולמחסומים חשמליים לבתים פרטיים, לבתים משותפים, ללקוחות עסקיים, לקבלנים, למסגרים, למפעלים, ליישובים, ולגופים ביטחוניים וציבוריים.
החברה עוסקת, בין היתר, בתכנון, ייצור והתקנת שערים ומחסומים אוטומטיים. צוות טכנאי השירות של החברה מעניק שירות איכותי ומהיר בכל רחבי ישראל.
בנוסף, חברת א. איזנר תעשיות בע"מ מעניקה הדרכה מקיפה וליווי שוטף למסגרים וללקוחות פרטיים המתקינים בעצמם את מוצרי DELMA.
חברת א. איזנר תעשיות בע"מ גאה באיכות מוצרי DELMA, ומקפידה על מתן שירות מעולה ויחס אישי.
למעבר לאתר חברת א. איזנר תעשיות בע"מ – לחץ כאן
מבנה מפעל ייצור בקומפלקס DELMA AUTOMATION בגרטזולינה, איטליה.


כאן אנחנו מפתחים את מוצרי DELMA AUTOMATION


יחידות הנעה לשערים חשמליים נגררים


מערכות הפעלה לתריסים נגללים


מחסומים חשמליים


DELMA AUTOMATION - מיוצגת בלעדית בישראל על ידי חברת א. איזנר תעשיות בע"מ ,טל: 09-9504987 פקס: 09-9505681, www.a-eisner.co.il